Biz 

Ekibimiz

Deneyimli kadromuz mükemmellikten başka hiçbir şeye kendini adamaz.

Seyit Karakaş

Seyit Karakaş

Saç Tasarım Uzmanı

Seyit Karakaş

İlyas Kapucu

İlyas Kapucu

Uzman

İlyas Kapucu

Emel Karakaş

Emel Karakaş

Uzman

Emel Karakaş

Seyit Karakaş Saç Tasarım Uzmanı Yaradılışın gayelerinden olan estetik ve güzellik adına yaşadığım duyguları insanlara verebilmek, hissettirebilmek istedim hep. Mesleğimle tanışmam benim için bu yönde ilk adım oldu. Geçen zaman içerisinde hem mesleki hem de kişisel gelişimime katkı sağlayacak sayısız proje içinde yer alarak(klip-film çekimleri, defileler, konser hazırlıkları) bugünkü içinde bulunduğumuz ortam, sistem ve markamızın temellerini atmış olduk.

2015 yılında bütün bu bilgi birikimimizi hayata geçirecek olan markamızın kuruluşunu, kariyerim ve markamızın oluşumundaki en büyük destekçim ve eşim Emel Karakaşoğlu ile gerçekleştirdik. Sizlere sunmak istediğimiz duygularımızın temelinde moda, gündem ve yenilik hareketleri ne kadar etkili ise sizden almış olduğumuz enerji de bir o kadar etkilidir.

Açıkçası her insan özeldir ve biz de sizlerin bu özelliklerinizden sizin için yararlanarak hayal ettiğimiz estetik noktaya ulaşıp görsel güzelliği açığa çıkarabiliyoruz. Hayal ettiklerimizi ve duygularımızı açığa çıkarmada bize tercüman olduğunuz için teşekkür ederiz.
İlyas Kapucu Manager 25 yıl önce sokakta top oynarken tanıştığım Seyit Bey’le zaman içinde ilerleyen dostluğumuz ve gelecek planlamalarımız için fikir alışverişlerinin sonucu olarak beraber yürüyeceğimiz yolda gerekli donanımlara sahip olmanın önemini göz önünde bulundurup öncelikle eğitim hayatımı başarılı bir sonuçla bitirdim. 2012 yılında dolaylı şekilde beraber ilerleyen iş hayatımızı 2015 yılında aktif olarak birleştirdik.

Koordinasyon ve işletmenin yönetimi konusundaki bilgi ve birikimlerimizi Seyit Karakaş ailesinin de katkılarıyla birleştirerek sizlere en kusursuz hizmeti sunmak için Seyit Karakaş ailesinin bir parçası olmak mutluluk verici, sevgiler...
Emel Karakaş Uzman Hem mesleğim hem Seyit'le tanıştığım yıl olan 2000 senesinde başlayan yolculuğum günler geçtikçe duygularımın bir ortağı olduğunu işaret ederken bu günlerin hayalini kurmaya başladım. Ortak hareket ettiğimiz iş paylaşımlarında mesleki olarak birbirimizi tamamladığımızı fark ettik. 2015 yılında da hayal ettiğimiz markamız olan Seyit Karakaş Saç Tasarımı kurduk. Ben de uzmanlık alanım olan kaş tasarımı, make-up, nail art alanında estetik ve güzelliğin yansımalarını duygu dünyamla birlikte sizlere sunarak hayallerimi gerçekleştiriyorum.